Nowe Google Doodle świętuje walentynki w „chomiczym” stylu

Google Doodle Walentynki
PC

Dziś wielkie święto zakochanych, czyli walentynki. Najnowsze Google Doodle celebruje tę okazję na swój własny, „chomiczy” sposób.

Google nie przestaje zmieniać swojego Doodle odpowiednio do każdego święta. Wcześniej mieliśmy już stosowny motyw z minigrą na cześć Święta Pizzy. Dość często zdarzają się także Doodle przypominające o ważnych postaciach ze świata nauki bądź sztuki.

Tym razem jednak nowy motyw celebruje wielkie święto zakochanych. Nie zapomnijcie kupić na dziś, czyli 14 lutego, drobnego podarku dla swojej drugiej połówki. Google przypomina nam o tym w krótkiej animacji, która dostępna jest po wejściu na stronę główną.

Klikając na przycisk „play” na obrazku, możemy obejrzeć krótką animację z dwoma uroczymi chomikami. Jeden z nich próbuje wręczyć drugiemu kwiaty, ale tamten kicha i obydwoje spadają. Po chwili jednak ponownie się do siebie zbliżają i kołyszą w rytm muzyki. Wszystko to podsumowane napisem „Obchodzimy walentynki”.

Zgaduję, że kolejne Doodle przypomni nam o kolejnej niezwykle ważnej okazji, czyli… Tłustym Czwartku! Ten już 24 lutego i z pewnością wrócimy do Was ze stosowną informacją, o ile Google postanowi ukazać to święto w kolejnej animacji albo minigrze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie