Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Godfall na PS5 na nowym gameplayu. Muzyka ukradła show

Na konferencji The Future of Gaming został zaprezentowany gameplay z Godfall. Uwagę graczy przyciągnęło jednak co innego niż bądź co bądź dynamiczna rozgrywka.

Sony chciało, by gracze obejrzeli konferencję w słuchawkach, bo The Future of Gaming miało składać się w dużej mierze ze świetnej jakości dźwięku. Z tego co można wnioskować, czytając komentarze widzów na temat prezentacji looter slashera Godfall, dźwięk istotnie pełnił tu bardzo ważną rolę – bo całkowicie odwrócił uwagę od tego, co widać na ekranie.

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie słuchaliście rapu, grając w slashera w klimatach fantasy i nie wiecie, jak to jest, a chcecie spróbować, to zapraszamy do obejrzenia trailera z włączonym dźwiękiem. Natomiast w kwestii tego, co widzi się na ekranie, można uznać, że rozgrywka w Godfall jest bardzo dynamiczna. Resztę oceńcie sami.

Tytuł będący połączeniem Dark Souls i Monster Huntera zmierza na PS5 oraz PC. Premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się