Za darmo kubek, jeśli kupisz God of War Ragnarok na PS5 w promocji za 178,60 zł

God-of-War-Ragnarok
Newsy PS5

Nie dość, że fajna promocja na God of War Ragnarok, to jeszcze za darmo dostaniemy do zamówienia kubek z logo gry.

God of War Ragnarok to jedna z lepszych gier na PlayStation 5. Można śmiało powiedzieć, że must have dla posiadaczy konsoli. Jeśli jeszcze nie graliście, to warto rozważyć poniższą promocję, która została odpalona w jednym z elektromarketów.

God of War Ragnarok w promocji, a do tego kubek gratis

Sprawa jest prosta. Zazwyczaj God of War Ragnarok kosztuje 319 zł, lecz w promocji mamy grę za 178,60 zł oraz fajny kubek. Taka oferta obowiązuje teraz w Media Expert. Z kolei Avans oraz Electro przecenili grę, ale tam kubka nie dostajemy. Oto linki do ofert:

W obliczu zbliżającego się ragnaröku wyrusz z Kratosem i Atreusem w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi. Ojciec i syn muszą podjąć ogromne ryzyko i odwiedzić wszystkie dziewięć światów.

Podróżując wśród zapierających dech w piersiach mitycznych krajobrazów, będą musieli stawić czoła potężnym przeciwnikom. Od skandynawskich bóstw po dzikie bestie – i przygotować się na ostateczne starcie. By chronić swoją rodzinę, Kratos po raz kolejny będzie musiał zrobić użytek ze śmiercionośnych umiejętności oraz niezawodnej broni – Lewiatana oraz Ostrzy Chaosu.

Kolejna odsłona epickiej sagi przynosi również szeroką gamę zupełnie nowych zdolności zarówno dla niego, jak i Atreusa. Przygotuj się na płynną, dynamiczną walkę, której styl możesz dostosować do swoich preferencji.

Opis gry z PS Store
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie