God of War Ragnarok na nowych zrzutach ekranu. Cięcia, skoki i grzebanie w brzuchu potwora

God of War Ragnarok na premierowym zwiastunie
Newsy PS4 PS5

W sieci pojawiły się świeżutkie zrzuty ekranu z God of War Ragnarok. Produkcja Santa Monica Studio zapowiada się coraz ładniej i lepiej.

Screenshoty opublikowano na łamach Game Informer i prezentują się one naprawdę świetnie. Jeden z udostępnionych obrazków pokazuje, że Kratos nie zamierza rezygnować z brutalnych egzekucji napotykanych stworów. Poprzednia odsłona serii była pod tym względem znacznie bardziej stonowana, choć i tak nie zabrakło w niej krwawych scen.

God of War Ragnarok
Źródło: Game Informer

Pozostałe zrzuty ekranu również prezentują momenty, w których Kratos staje oko w oko z przeciwnikami. Na pierwszy rzut oka widać skromne (ale zawsze) zmiany i nowości w interfejsie, a wzrok przykuwa również szczegółowa oprawa. Choć rzecz jasna jakość grafiki ciężko ocenić na podstawie uchwyconych w ruchu zrzutów ekranu, już teraz widać, że nowa przygoda Kratosa i Atreusa będzie ładniejsza od swojej poprzedniczki.

Niedawno zapowiedziano, że God of War Ragnarok ukaże się 9 listopada i twórcy zapewniają, że nie należy spodziewać się żadnych opóźnień. Zagramy na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie