Ujawnienie daty premiery God of War Ragnarok podobno opóźnione, ale jest coś na osłodę

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
Newsy PS4 PS5

Po wielu przeciekach okazuje się, że ujawnienie daty premiery God of War Ragnarok mogło zostać opóźnione. Jest jednak coś, co może ucieszyć bardziej niecierpliwych graczy – edycje kolekcjonerskie.

Informator Tom Henderson (podobnie jak dwa inne źródła) uważa, ze data premiery nowego God of War miała zostać ujawniona 30 czerwca. Sony zdecydowało się jednak na przesunięcie ogłoszenia na bliżej nieogłoszony termin, co potwierdził również dziennikarz Jason Schreier. Obecnie nie wiadomo, kiedy PlayStation ujawni termin wydania gry, ale warto uzbroić się w cierpliwość.

Mamy jednak dodatkowe wieści na osłodę. Tom Henderson potwierdził, że God of War Ragnarok otrzyma specjalną edycją nazwaną Jotnar Edition, w której znajdziemy replikę młota Mjolnira należącego do Thora odtworzoną w skali 1:1 i samą grę. Co więcej, produkcja otrzyma jeszcze jedno (bardziej klasyczne) wydanie kolekcjonerskie z mapą świata i innymi gadżetami.

Premiera nowego God of War raczej nie zostanie opóźniona

Choć fakt braku ujawnienia daty premiery może niepokoić, raczej nie nastawiałbym się, że debiut nowych przygód Kratosa zostanie przesunięty na przyszły rok. Z jednej strony Santa Monica Studio niechętnie dzieli się nowymi informacjami, a z drugiej co rusz otrzymujemy wieści głoszące, że premiera odbędzie się – zgodnie z planem – w tym roku.

Wątpię też, aby Sony zdecydowało się na opóźnienie debiutu widząc harmonogram premier na początek przyszłego roku. Starfield, Redfall, Dead Space i Resident Evil 4 to tylko niektóre z hitów zaplanowanych na pierwszą połowę 2023.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie