Najpopularniejszy mod do God of War na PC pozwala pozbyć się intro PlayStation

Najpopularniejszy mod do God of War na PC pozwala pozbyć się intro PlayStation
PC

Cóż za zrządzenie losu! Legendarna marka z PlayStation ukazała się na PC, a gracze na „blaszakach” wyrzucają logo tamtej platformy. Najpopularniejszy mod do God of War w tym pomaga.

GoW na PC okazał się świetnym portem, o czym dokładnie przeczytacie w naszej recenzji.

God of War bez zbędnego intro

Kratos i spółka powrócili w wielkim stylu, tym razem na komputery osobiste. Sony udał się port niemal doskonały – nic więc dziwnego, że tytuł bije rekordy popularności na Steam. Niektórzy gracze poczuli się jednak zmęczeni ciągłym patrzeniem na intro… PlayStation.

Jakby patrzeć na całą sytuację z dystansu – brzmi to dość zabawnie. W istocie najpopularniejszym modem na Nexus Mods do GoW na PC jest „Skip Playstation Intro Video on Startup”. Dzięki niemu możemy zacząć niemal od razu grać, bez potrzeby kilkusekundowego wpatrywania się w ekran powitalny Sony na PC.

Nie wiem, czy wydawca czuje się źle z tym faktem… Gracze na „blaszakach” po raz pierwszy dostali możliwość ogrywania legendarnych gier z PS4 i PS5 na swoich maszynach, ale nie za bardzo podobają im się najwidoczniej konotacje z konsolami. Wspomniany powyżej mod pobierzecie z tego miejsca. Brakuje mu naprawdę niewiele, aby zająć pierwsze miejsce w kategorii najpopularniejszych modów w Nexus Mods.

Swoją drogą – być może interesuje Was to, jak Kratos wyglądałby bez swojej ikonicznej już brody? Spokojnie, moderzy i na to zaradzili. Dla poszukujących nieco mocniejszych wrażeń – mamy coś jeszcze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie