To musiało się stać. God of War dostało moda, który wysyła Kratosa do barbera

God of War na PC - Kratos bez brody
PC

God of War z miejsca stało się gigantycznym hitem na PC. Nikogo nie powinno dziwić, że do produkcji z miejsca trafiło też parę modyfikacji. Pojawienie się modów zmieniających wygląd Kratosa było tylko kwestią czasu.

Jedna z modyfikacji pozwala na pozbawienie Kratosa brody oraz brwi. W efekcie protagonista God of War wygląda dużo młodziej i moim zdaniem nieco przypomina Brauma z League of Legends – to chyba wina tego potężnego wąsa.

Poniżej znajdziecie filmik prezentujący moda w akcji. Gameplay pozwoli Wam rzucić okiem na rozgrywkę z bezbrodym Kratosem. Dzięki niemu możecie też przyjrzeć się zmienionemu herosowi bliżej, bowiem autor materiału pokusił się o wykonanie paru zbliżeń przy pomocy trybu fotograficznego.

Moda możecie pobrać w tym miejscu. Do gry wrzucicie go samodzielnie lub też za pośrednictwem programu Vortex od NexusMods. Instalacja nie powinna być większym problemem niezależnie od tego czy macie doświadczenie w modowaniu gier.

Jeśli chcecie usunąć Kratosowi tylko brodę, wśród plików znajdziecie wariant modyfikacji pozwalający na zmianę samego zarostu, bez pozbawiania Ducha Sparty brwi.

GoW z 2018 roku jest dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie