God of War, Horizon Zero Dawn i Days Gone sprzedają się świetnie na PC

God of War - Kratos
Newsy PC

Sony ujawniło oficjalne wyniki sprzedażowe hitów, które niegdyś były ekskluzywami dla PlayStation, ale w końcu wywędrowały też na pecety.

Dane dotyczą minionego roku podatkowego, więc uwzględniają stan do końca marca 2022. W tym okresie nabywców znalazło 2,39 miliona blaszkowych kopii Horizon Zero Dawn. Do końca I kwartału 2022 zakupiono także 971 tysięcy egzemplarzy God of War i 852 tysięcy sztuk Days Gone.

Warto nadmienić, że wyniki te pokrywają się z czasem, jaki minął od debiutu tych tytułów na PC. I tak Horizon Zero Dawn wyszedł w sierpniu 2020, Days Gone w maju 2021, a God of War jest najmłodszy: miał premierę w styczniu 2022.

Co dotyczy innych wiadomości na temat PlayStation, to warto przypomnieć, że Sony ostatnio ujawniło termin nowego State of Play. Pokaz odbędzie się już 2 czerwca. Pod tym adresem zobaczycie dokładną godzinę rozpoczęcia i szczegóły dotyczące tego, czego możemy spodziewać się po wydarzeniu.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie