Polski Ghostrunner 2 za darmo do sprawdzenia. Przetestujcie oczekiwaną grę na PC i PS5

Ghostrunner 2 za darmo do sprawdzenia na PC i PlayStation 5
Newsy PC PS5

Ghostrunner 2 dostał darmowe demo do przetestowania. Demonstracyjna wersja została zapowiedziana już wcześniej, ale teraz nagle trafiła na PC i PS5.

Przyznaję, że One More Level musi być pewne swego, skoro pcha się z Ghostrunner 2 w tak gorący okres. Liczymy jednak na to, że (zgodnie z dotychczasowymi zapewnieniami i materiałami) otrzymamy jeszcze mocniej rozwinięte doświadczenie. W końcu przy “jedynce” spędziłem sporo godzin i bawiłem się naprawdę wspaniale. Jeżeli deweloperom się faktycznie uda, możemy mieć nowy “cichy hit” tego roku.

Wczorajsza konferencja PlayStation State of Play przyniosła jednak zaskakujące ogłoszenie. Nagle na serwery PS Store i Steam trafiła próbna wersja potencjalnego polskiego hitu. Grę przetestujecie za darmo, ale na razie nie dotyczy to graczy Xbox. Nie wiemy na razie, czy oni również dostaną demo.

Pokazane przy okazji zapowiedzi powyższe demo budzi spore nadzieje. Nie wiem, czy lubujecie się w takich produkcjach, ale sam sądziłem, że nigdy nie byłem ich fanem. Do czasu ogrania pierwszej części i przejścia jej w dwa dni. Teraz to wszystko wygląda “lepiej, mocniej i bardziej”, więc liczę na to, że gra spełni pokładane w niej nadzieje. Tytuł zadebiutuje już 26 października 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie