Get Even ma nowy zwiastun

Get Even ma nowy zwiastun
Filmiki z gier Gamescom 2016 Newsy PC PS4 Targi Gamescom Wideo XOne

Materiał prosto z Gamescomu.

Polskie studio The Farm 51 (twórcy takich gier jak Deadfall Adventures czy NecroVision) przygotowało nowy zwiastun Get Even. Ma to być horror z widokiem FPP, który na chwilę obecną zapowiada się całkiem intrygująco. Przy okazji publikacji wideo, twórcy podają, że wydawcą zostało Bandai Namco. Niestety premiera gry nie będzie miała miejsca w tym roku – tak jak wcześniej zakładano. Produkcja ma być dostępna dopiero wiosną przyszłego roku. Platformy docelowe to PC, PS4 oraz XOne.

The Farm 51 pracuje nad grą już trzeci rok, bowiem pierwsze wzmianki o niej pojawiły się już w 2013 roku. Czy tym razem uda się dokończy produkcję na czas? Przekonamy się już za około pół roku.

Pierwszy zwiastun Get Even naprawdę robi wrażenie

Studio The Farm 51 postanowiło podzielić się zwiastunem Get Even w którym w końcu możemy zobaczyć silnik gry w akcji. Producent tworzy Get Even w nietypowy sposób. Otóż modele pomieszczeń nie są wykonane w tradycyjnej technice teksturowej. Są to zeskanowane za pomocą tysiąca fotografii prawdziwe miejsca. Dzięki temu, gra wygląda niezwykle realistycznie. Czyżby szykowała się mała rewolucja w wykonaniu polskiego zespołu? Oby! Trzymamy kciuki za ten projekt!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie