Gears of War 4 ze świąteczną aktualizacją

Gears of War 4
Filmiki z gier Newsy PC XOne

Brzydkie zbroje i giwery z piernika.

Święta już za niecały tydzień, więc i w wirtualnym świecie czas na wprowadzenie odpowiedniej atmosfery. W Gears of War 4 pojawiły się na przykład nowe skiny na bronie i uzbrojenie, przez samego producenta nazywane jako brzydkie. Cóż, do GoW faktycznie średnio pasuje cała ta pstrokata kolorystyka.

Gracze mogą zatem pobierać piernikowe bronie, kolorowe czapki i zbroje, a także swetry. To jednak nie wszystko. Twórcy przewidzieli także bitwę na śnieżki! Do świątecznego Gears of War 4 już możecie wskakiwać. Akcja potrwa do 4 stycznia.

Gears of War 4 w 4K i 60 klatkach na sekundę wygląda bardzo dobrze

Na oficjalnym kanale producenta kart marki Nvidia pojawił się materiał wideo, który prezentuje dość spory fragment rozgrywki z Gears of War 4. Nie jest to jednak gameplay jakich wiele w sieci. Ten bowiem został nagrany w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

A jaki trzeba mieć sprzęt, aby uciągnąć grę w takich ustawieniach? Cóż potrzebna będzie naprawdę mocna konfiguracja, zresztą zobaczcie sami poniższe dane do uruchomienia gry w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Rekomendowana konfiguracja sprzętowa w rozdzielczości 4K:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10 (z aktualizacją Anniversary)
  • Procesor: Intel Core i7-4790 4 GHz lub AMD FX-9590 4,7 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 980 Ti z 6 GB pamięci, GeForce GTX 1080 z 8 GB pamięci lub AMD Radeon R9 Fury X z 4 GB pamięci
  • Dysk twardy: 80 GB wolnego miejsca; SSD

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie