Gdańsk jedną z lokacji taktycznej strzelanki IGI Origins

0 komentarzy

Studio Antimatter Games wrzuciło do sieci świeżutki zwiastun IGI Origins. Filmik ujawnia, że fabuła gry zaprowadzi nas m.in. na ulice Gdańska.

Antimatter Games (twórca Rising Storm 2: Vietnam) przedstawia grę IGI Origins, taktycznego FPS-a z akcją w latach 80. XX wieku. Premiera gry została zaplanowana na 2021 rok, a wśród platform docelowych podano komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Słowem wstępu warto również dodać, że IGI Origins ma być prequelem pierwszej części gry z serii IGI, wydanej w 2000 roku. Po niej mogliśmy zagrać w dwójkę (2003 rok) i dopiero teraz deweloperzy robią podejście do nowej odsłony.

IGI Origins – pierwsze szczegóły i zwiastun

Jak możemy zobaczyć na poniższym trailerze, jedna z misji przeniesie nas do Gdańska z 1980 roku. Odwiedzimy również miasta innych państw w okresie Zimnej Wojny. Bohaterem gry zostanie agent brytyjskiego MI6, a deweloperzy zaznaczają, że rozgrywka przyniesie ze sobą dramatyczne i filmowe doświadczenie.

Gra będzie stawiała na skradanie, lecz otrzymamy również możliwość otwartej walki. Jednak ta druga opcja – na Rambo – będzie obarczona dużym ryzykiem niepowodzenia misji.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się