Prawniczka Trumpa wyjęła w sądzie gamingowego, świecącego, neonowego laptopa. Gracze szaleją

Gamingowy laptop prawniczki Trumpa w sądzie wywołał burzę w internecie
Newsy PC Rozrywka Technologie

Gamingowy laptop w sądzie nie jest czymś zwyczajnym. Nic dziwnego, że gracze w internecie szaleją, gdy w sieci pojawiło się to zdjęcie.

W trakcie posiedzenia logo Asus ROG zmieniało kolory. Każdy był neonowy, jasny, a całość, klasycznie dla gamingowego sprzętu tego typu, mogła wywołać spore poruszenie. I tak też się stało, bo gracze w internecie nie przestają “podśmiechiwać się” z tego, co zobaczyli.

Aktualnie w nowojorskim sądzie odbywa się proces Donalda Trumpa. Były prezydent Stanów Zjednoczonych oskarżony został o kłamstwa w sprawie swojej fortuny w kwocie netto, w celu łatwiejszego zasięgnięcia pożyczki. Republikanin miał minąć się o prawdą o miliardy dolarów. Ostatnio odbył się pierwszy dzień posiedzenia, więc nie ma się co dziwić, że sprawa jest wyjątkowo medialna.

To tylko gamingowy laptop, wysoki sądzie

Ryan K. Rigney, dyrektor marketingu związany z niedawno wydaną grą Omega Strikers podzielił się na Twitterze bardzo ciekawym odkryciem. Nie wiem, czy ktokolwiek mógłby to przegapić, patrząc na nagłówki w internecie, ale prawniczka byłego prezydenta Alina Habba przyniosła do sądu gamingowego laptopa. Wygląda na to, że mówimy o modelu Asus ROG Strix z RTX 2070 Super i Intelem i7 na pokładzie. Nie jest to więc “zwyczajny”, prawniczy sprzęt, a prawdziwy sprzęt gracza, który odpali nawet nowe gry.

Jakby tego było mało, logo na froncie faktycznie dynamicznie zmieniało kolory, prezentując kolejne, neonowe barwy. Mam tylko nadzieję, że sędzia nie poczuł się przez to zdekoncentrowany…

“Na pewno musiała w trakcie procesu grać w Runescape”, Grała w Ace Attorney” czy “Najlepsza rzecz to włączone RGB” to tylko kilka z wielu komentarzy internautów. Dla mnie personalnie nie ma w tym nic dziwnego. Żyjemy w 2023 roku, więc gamingowe laptopy nawet na ważnych spotkaniach czy sprawach nie powinny wywołać konsternacji. Mimo wszystko rozumiem, że jest to dość wyjątkowy widok. Szczególnie na tak ważnym procesie. Na razie prawniczka nie skomentowała, w co gra na swoim sprzęcie.

Zdjęcie główne: kadr z filmu Inside Edition/YouTube

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie