Forza Street za darmo do pobrania. Fani serii krzyczą: To nie jest Forza!

Forza Street za darmo do pobrania. Fani serii krzyczą: To nie jest Forza!
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Microsoft udostępnił w sklepie Microsoftu grę Forza Street, którą możemy pobierać za darmo. Prawdę mówiąc, gra już wcześniej była dostępna, tyle, że… pod inna nazwą.

Sytuacja z Forza Street jest naprawdę nietypowa i wielu graczom nie przypadła do gustu. Zacznijmy od tego, że na początku marca tego roku w sieci pojawił się przeciek o wyścigach, którego źródłem było samo Turn 10 Studios. Pracownik zespołu deweloperskiego przez pomyłkę ujawnił, że Forza Street to opracowana we współpracy z brytyjskim studiem Electric Square gra, która została zbudowana od podstaw w celu obsługi szerokiej gamy urządzeń z systemem Windows 10, iOS oraz Android.

Następnie należy wspomnieć, że w zeszłym roku Microsoft udostępnił darmową grę wyścigową Miami Street, o której pisaliśmy: przypomina raczej wyścigi na smartfony i tablety niż na duże platformy. Gracze biorą udział w nielegalnych wyścigach na ulicach tytułowego miasta, lecz nie liczcie na to, że wejdziecie efektownym driftem w zakręt, odbijecie się od bandy i poobijacie przeciwników. Sterowanie zostało bowiem totalnie uproszczone i jedyne co możemy zrobić, to w odpowiednim momencie nacisnąć lub puścić lewy przycisk myszki i ewentualnie użyć przyśpieszenia prawym guziczkiem gryzonia.

Forza Street to Miami Street

Teraz najważniejsze – Miami Street zmieniło nazwę na Forza Street i tyle w temacie. Microsoft wypuścił nowy zwiastun produkcji, która jest obecnie dostępna do pobrania na komputerach PC, a już wkrótce powinna pojawić się na systemach iOS oraz Android.

Wystarczy spojrzeć na komentarze pod zwiastunem na YouTube, by przekonać się, co gracze myślą o takiej zagrywce. Filmik posiada więcej łapek w dół niż łapek w górę, a wśród wypowiedzi fanów marki przewijają się: „Straciłem resztki szacunku do tej serii”, „To najgorsza Forza w historii, nie jest warta tej nazwy”, „To spóźniony żart na prima aprilis”, „To nie jest Forza, tylko Miami Street zmienione tak, by wyglądała jak Forza”, „To nie Forza, przestańcie nazywać tak te wyścigi!”…

Gra jednak spodobała się wielu graczom i jeśli chcecie dać jej szansę, pobierzecie Forza Street w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie