Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Forza Motorsport – pokazano trailer na silniku gry

Podczas Xbox Games Showcase zobaczyliśmy parę ciekawych zapowiedzi. Nie pominięto miłośników wyścigów – na pewno zainteresuje ich zwiastun z nowej Forzy.

Jeśli chodzi o konkrety na temat ścigałki, to wiemy do tej pory naprawdę niewiele. Tytuł jest wciąż rozwijany, więc jego premiery nie należy spodziewać się szybko. Oprócz tego nowa odsłona serii będzie nazywać się po prostu Forza Motorsport – bez żadnej dodatkowej cyferki, co sugeruje, że będzie to jednak soft reboot cyklu.

Zaprezentowany wczoraj trailer został uchwycony na silniku gry. Nowa odsłona Forzy wygląda niesamowicie.

Przy okazji warto wspomnieć o innych ciekawych nagraniach, jakie mieliśmy okazję obejrzeć podczas wczorajszego Xbox Games Showcase. Na początku pokazano Halo Infinite – zarówno trailer, jak i 8-minutowy zapis rozgrywki. Później ujawniono między innymi pierwszy zwiastun z gry S.T.A.L.K.E.R. 2 i zaprezentowano Fable. Nie obyło się też bez polskiej produkcji: podczas konferencji mogliśmy podziwiać nowe wideo z horroru The Medium.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się