Final Fantasy VII Remake Part 2 będzie miało „nieco inną atmosferę”

Final Fantasy VII Remake PG
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Reżyser Final Fantasy VII Remake Part 2 podzielił się paroma informacjami na temat postępów prac nad grą. W produkcji mamy znaleźć inny klimat od tego towarzyszącego graczom w poprzedniej części. Dodał również, że prace nad tytułem idą bezproblemowo do przodu.

Coraz więcej możemy usłyszeć w temacie remake’u siódmej części Finala. Dla przypomnienia, po ponad 20 latach „siódemka” otrzymała swoje odświeżone wydanie. Niestety, fabuła oryginalnej gry została podzielona na więcej produkcji i do tej pory otrzymaliśmy tylko pierwszą z nich.

Nie wiemy do dzisiaj nawet, ile tytułów zaplanowali dla nas twórcy. Na szczęście jeden z nich wyjawił kolejne informacje w temacie powstawania Part 2. Jak poinformował podczas livestreamu Tetsuya Nomura, reżyser gry:

Cloud biegnie przez matkę naturę. Będziecie mogli cieszyć się nieco inną atmosferą niż w pierwszej grze… Cóż, sprawy ładnie się rozwijają, więc czekajcie na to. Następna gra zaczyna się bezpośrednio po Intergrade, więc mam nadzieję, że będziecie mieli okazję zagrać również i w tę odsłonę.

– powiedział Tetsuya Nomura, reżyser Final Fantasy VII Remake Part 2

Dla niewtajemniczonych Integrade to odświeżona edycja Final Fantasy VII Remake Part 1, która ekskluzywnie będzie dostępna na PS5 przez pierwsze pół roku. Oprócz usprawnionych tekstur, ulepszonego oświetlenia i wsparcia dla 4K/60 FPS gra otrzyma także nowy epizod z Yuffie. To właśnie po nim ma się dziać kontynuacja wątków w Part 2.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie