Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

Film Warcraft prawie gotowy. Reżyser zastanawia się nad trylogią

Duncan Jones rozważa trochę zmian w filmie Warcraft. Czy wyjdzie to na dobre produkcji?

O filmie Warcraft mówi się od pewnego czasu. Reżyserem przedsięwzięcia został Duncan Jones. Na łamach serwisu Polygon zdradził, że film jest prawie gotowy, zatem zaplanowana premiera na przyszły rok, nie powinna zostać przesunięta. Jest też kolejna wiadomość.

Otóż Duncan Jones rozważa podzielenie filmu na trzy części. Nie jest to jeszcze przesądzona decyzja, ale kto wie, czy faktycznie tak się nie stanie. Sam Blizzard, czyli właściciel marki Warcraft, z pewnością nie miałby nic przeciwko temu, bowiem sam dzieli swoje gry na części.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się