Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Festiwal Gier Steam – już dziś rozpocznie się święto graczy

Już dziś rozpocznie się Festiwal Gier Steam. Jesienna edycja wydarzenia będzie obfitować w masę atrakcji dla graczy i zapewne sporo promocji.

Wielkie wyprzedaże na platformie Valve wystartują dopiero pod koniec miesiąca, ale firma przygotowała coś, co umili wam oczekiwanie na wysyp promocji.

Profil Steam na Twitterze ogłosił, że już dziś zacznie się Festiwal Gier. Nie znamy dokładnej godziny rozpoczęcia eventu, ale zazwyczaj tego typu akcje są wprowadzane na Steam około 19:00 czasu polskiego. Całość potrwa do 13 października.

Festiwal Gier pozwala na zagranie w wersje demonstracyjne dziesiątek produkcji, w tym tych, które jeszcze nie zadebiutowały. Co więcej, na tym niespodzianki się nie kończą. Dodatkowo gracze będą mogli „połączyć się z deweloperami” , choć w tym przypadku nie wiemy o co dokładnie chodzi.

Nie poznaliśmy jeszcze listy gier, które będą możliwe do sprawdzenia w trakcie akcji, ale na pewno będą one odpowiednio oznaczone na platformie.

Wydarzenie jest również okazją do pokazania się twórcom gier indie, którzy mogą opublikować próbki swoich projektów na platformie.

Najpewniej w trakcie wydarzenia większość z zaangażowanych wydawców zaoferuje promocje na swoje tytuły. Choć z pewnością nie będzie ich tak dużo jak w przypadku chociażby Steam Sale, to i tak warto je sprawdzić. Może akurat znajdziecie coś ze swojej listy życzeń w okazyjnej cenie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się