Fallout 76 za darmo? Prezent od Bethesdy z okazji 5. urodzin gry

Fallout 76
Newsy PC

Fallout 76 z pewnością należy do kategorii gier, w które chcieliście zagrać, ale się baliście. Na całe szczęście te mroczne czasy minęły, a ta całkiem przyjemna produkcja jest do ogrania za darmo. Wszystko za sprawą świętowania 5. urodzin gry. Bethesda przygotowała dla nas darmowy okres, jak i ciekawą promocję na zakup tego tytułu. Warto sprawdzić już teraz!

Fallout 76 do ogrania za darmo na Steam

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić Fallout 76 w akcji, to najwyższa pora. Po kilku latach od premiery tytuł Bethesdy stał się dobrą i ciekawą produkcją multiplayer. Choć fani gier online znajdą w niej coś dla siebie, to równie dobrze będą się bawić ci preferujący rozgrywkę single-player. Tak czy inaczej, gra jest obecnie dostępna za darmo z okazji 5. urodzin produkcji. Możecie pobrać ją już teraz na platformie Steam.

Darmowy okres trwa do 30 października, więc czasu pozostało w sumie niewiele. Co ważne, tytuł nie będzie przypisany do naszego konta na zawsze. To po prostu wydłużony okres próbny, dzięki któremu przetestujecie zabawę. Jeżeli wam się spodoba, to możecie kupić grę w promocyjnej cenie. Obecny rabat sprawia, że za multiplayerowego Fallouta przyjdzie nam zapłacić jedyne 33,98 zł.

No dobra, ale czy w ogóle warto? Pamiętamy przecież wysyp negatywnych opinii na temat gry. Jej stan po premierze był wręcz katastrofalny, choć na szczęście to się zmieniło. Po latach Fallout 76 zaczął wyglądać i działać tak, jak powinien. Sam grałem w niego jeszcze w ubiegłym roku i było to świetne doświadczenie w tym popularnym uniwersum.

Tym bardziej warto dać mu szansę — nawet jeżeli nie macie w swojej ekipie innych towarzyszy. Gra bez najmniejszych przeszkód nadaje się do zabawy samodzielnej, choć jej aspekty wieloosobowe są zwyczajnie fajne.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie