Fall Guys sezon 3.5. Nowości z Soniciem, Godzillą i gąską

0 komentarzy

W Fall Guys już wkrótce rozpocznie się sezon 3.5. Do gry trafi sporo nowości, które zachęcą graczy do powrotu do kolorowej gry battle royale.

Rok 2020 był wyjątkowy dla branży gier wideo. W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy otrzymaliśmy wiele wspaniałych gier, a także kilka niespodziewanych hitów, które podbiły serca graczy.

Among Us i Fall Guys cieszą się podobnym sukcesem w kwestii rozgłosu, choć ten drugi tytuł nieco już przygasł. Sporo graczy odeszło od nietypowego battle-royale, jednak do gry nadal loguje się średnio około 8 tysięcy użytkowników dziennie. To wystarczająca liczba,, aby zapewnić rozgrywkę powracającym i nowym fanom produkcji.

Wkrótce do gry trafi sezon 3.5, który wzbogaci ją o sporo nowości. Nie zmieni on znacząco rozgrywki, ale jeśli przypadła Wam do gustu formuła zabawy w FG, to nie powinniście być specjalnie rozczarowani.

Oto nowości, na jakie mogą liczyć fani hitu od Mediationic w sezonie 3.5:

  • Nowy poziom
  • Ponad 40 wariacji na temat istniejących poziomów
  • Fall Feed (więcej informacji wkrótce)
  • Nowa paczka DLC
  • Kostiumy Godzilli, Sonica i gąski z Untitled Goose Game
  • Nowe wydarzenia i kostiumy, które będą pojawiać się cyklicznie

Śródsezonowa aktualizacja pojawi się na serwerach Fall Guys w ciągu najbliższych tygodni. Mediatonic nie podało jeszcze oficjalnej daty debiutu łatki.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się