Fabularny dodatek do GTA V zostanie wkrótce zapowiedziany?

Kolejny przeciek z mocnego źródła, który może zwiastować nadejście nowej fabuły do Grand Theft Auto V. Co przedstawi nowe DLC?

Wszyscy fani GTA V czekają na fabularny dodatek, który tchnie w tytuł od Rockstar trochę świeżości. Sam deweloper nie puszcza pary z ust, jeśli chodzi o ewentualne DLC, lecz mamy inne źródełko, z którego wyciekło coś ciekawego.


Shawn Solo Fonteno, który wciela się w wirtualnego Franklina, opublikował w serwisie Instagram wiele mówiące zdjęcie z jeszcze bardziej interesującym podpisem. Na fotce (prezentujemy ją poniżej) widzimy Fonteno w kostiumie do motion capture, w tle plakat Grand Theft Auto: Vice City, a do tego podpis: Ciiiii, ale chyba wszyscy wiecie, dlaczego mam na sobie ten strój.

Czyżby szykowała się sesja motion capture do nowej fabuły?

Przypominamy, że Shawn Solo Fonteno nie pierwszy raz puszcza w ten sposób oczko do graczy. Na początku marca odtwórca Franklina przedstawił screen ze swoją postacią (zobaczcie obrazek tutaj), który został zaopatrzony notką: Wkrótce odbijemy Grove Street. Jak wiemy, to tereny należące do gangu Ballasów, czyli wrogów rodziny z Chamberlain Hills, do której należy Franklin. Niewykluczone zatem, że fabularne DLC do GTA V rozpęta wielką wojnę gangów.

GTA V - fabularny dodatek coraz bliżej?
GTA V – fabularny dodatek coraz bliżej?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

182 Shares
Share182
+1
Tweet