Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Eye of the Beholder Trilogy za darmo na GOG.com. Tylko przez kilkanaście godzin

GOG.com po raz kolejny w tym miesiącu rozdaje grę za darmo. Tym razem naszym łupem może paść klasyk RPG-ów Eye of Beholder – jeśli oczywiście się pospieszymy.

Wczoraj przedstawiciele platformy poinformowali, że przez 48 godzin udostępniają bezpłatnie zestaw trzech gier fabularnych od studia Westwood: Eye of the Beholder, Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon i Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor.

Do końca promocji pozostało niewiele czasu – 19 czerwca o godzinie 19:00 trylogia wróci do swojej starej ceny. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę gier na GOG.com.

Jeśli zaś chodzi o inne trwające obecnie ciekawe oferty, to na platformie Epic Games Store można jeszcze przez kilka godzin zgarnąć ARK: Survival Evolved i cykl bijatyk Samurai Shodown. Piszemy o tym tutaj. A jeśli ktoś miałby ochotę skoczyć na weekend do Egiptu bez ryzyka zarażenia wirusem, to jutro startuje darmowy weekend z Assassin’s Creed Origins. Na platformie Uplay można już pobierać pliki z grą. O wydarzeniu informujemy pod tym adresem, podając odpowiednie linki.

Początki serii Eye of Beholder sięgają 1990 roku. Wcielamy się w grupę bohaterów i eksplorujemy lochy i podziemia, walcząc z potworami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się