EA Sports FC 24 zbanowało zawodniczkę, bo ciągle gubi piłkę. Bardzo osobliwy bug

EA Sports FC 24 banuje zawodniczkę, bo ciągle gubi piłkę
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Ada Hegerberg to zawodniczka w EA Sports FC 24, która została przymusowo usadzona na ławce, bo wciąż gubi piłkę. I tak, jest to bug.

Fani Norweżki Ady Hegerberg grający w nową piłkarską grę od Electronic Arts przechodzą trudny okres. Zawodniczka normalnie gra w Olympique Lyon, żeńskiej drużynie z Francji, a w grze dostępna jest w ramach klasy Division 1 Féminine. Niestety, chwilowo nie da się nią grać.

Wszystko przez to, że jej postać bardzo osobliwie zachowuje się na boisku. Gracze EA Sports FC 24 zaczęli zgłaszać problemy, gdy okazało się, że Hegerberg nie potrafi utrzymać piłki. Ta po prostu wypada jej spomiędzy nóg, nie umie dryblować, a przeciwnicy mają bardzo ułatwione przejmowanie piłki. I nie jest to sprawka gracza, który steruje tą zawodniczką. Wszystko przez buga. Korzystanie z triggerów L2 lub LT na padzie powoduje, że postać odbiega od piłki i ją pozostawia.

Badamy problem mający wpływ na przedmiot Ada Hegerberg. Gracze, którzy mają ten przedmiot w aktywnej drużynie, nie będą mogli rozpocząć meczu, dopóki przedmiot nie zostanie usunięty z drużyny. Gracze, którzy posiadali przedmiot Ada Hegerberg w Ultimate Draft, będą mieli zresetowane drafty i otrzymają Draft Token w najbliższych dniach.

– czytamy w komunikacie EA Sports

EA jest więc zaznajomione z bugiem, ale nie wiemy, jak długo należy oczekiwać na jego rozwiązanie. Na ten moment nie da się grać tą zawodniczką, więc jej fani powinni uzbroić się w cierpliwość. Problem w tym, że obecnie jest jedną z najwyżej ocenianych postaci w grze – niezależnie od płci. Dlatego też problem ten wydaje się aż tak dotkliwy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie