Dziś premiera PlayStation 4 w Polsce!

1 komentarz

Nowa generacja konsol stała się właśnie rzeczywistością.

W polskich sklepach w końcu można już kupić PS4. Co prawda nie ma ich zbyt wiele, bo Sony rzuciło na nasz rynek ograniczoną liczbę konsol (dokładnie ile ich było, trudno stwierdzić), ale z tego co donoszą internauci w różnego rodzaju serwisach branżowych i na forach, konsolę można kupić w Media Markcie, Saturnie czy też Media Expercie. Okazuje się, że zwłaszcza w tym ostatnim było sporo niezarezerwowanych egzemplarzy.

Kolejne dostawy na polski rynek nie zostały potwierdzone. Wiadomo, że będą (jak chociażby czytamy w sklepie Ultima.pl), ale dokładnej daty nikt nie odważył się podać. Nieoficjalnie mówi się o grudniu. Pozostaje więc czekać i się dopytywać. Pewne jest jednak, że Sony w tym momencie nie ma na polskim rynku konkurencji, bowiem Microsoft póki co, nie wyjawia, kiedy oficjalnie Xbox One będzie na naszych sklepowych półkach.

Z kolei zainteresowani zakupem PS4 powinni się przyjrzeć obecnej ofercie. Konsolę można dostać w kilku wersjach. Podstawowa zawiera sam sprzęt oraz jednego pada i kosztuje 1799 zł. Można również pokusić się o zestaw z Killzone: Shadow of Fall za 1999 zł, dzięki czemu zaoszczędzimy około 50 zł kupując grę oddzielnie. Co ciekawe, dla przykładu Saturn oferuje aż 8 różnych kombinacji i to poniżej ceny sugerowanej:

Konsola PS4 – 1699 zł
Konsola PS4 i FIFA 14 – 1899 zł
Konsola PS4 i Battlefield 4 – 1899 zł
Konsola PS4 i Killzone: Shadow Fall – 1899 zł
Konsola PS4, Battlefield 4 i FIFA 14 – 1999 zł
Konsola PS4, Assassin’s Creed 4 i Killzone: Shadow Fall – 1999 zł
Konsola PS4, FIFA 14 i dodatkowy kontroler – 2099 zł
Konsola PS4, Killzone: Shadow Fall, dodatkowy kontroler i kamera PlayStation – 2249 zł

Nie da się ukryć, że najkorzystniej wypada tutaj ostatnia opcja. Sama kamera to koszt około 250 zł, tak samo jak dodatkowy pad, który pewnie prędzej czy później, każdy posiadacz konsoli będzie chciał sobie sprawić.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się