Dying Light – świąteczny Zombiefest i prezenty dla graczy

Dying Light – świąteczny Zombiefest i prezenty dla graczy
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Święta pod znakiem zemsty.

Techland zaprasza na drugie globalne wydarzenie społecznościowe w trybie Be the zombie w Dying Light. W świąteczny weekend (23 – 27 grudnia) odbędzie Zombiefest #2.

Na czas trwania wydarzenia tryb Be the zombie doczeka się kilku zmian. Nocni łowcy nie będą mogli korzystać z wycia, strzelania śluzem oraz taranowania, natomiast ludzie będą zmuszeni poradzić sobie bez zmysłu przetrwania. Polowanie nabierze skradankowego i taktycznego wymiaru ponieważ korzystanie z flar, blokady UV oraz leczenia również zostanie ograniczone.

Wszyscy biorący udział w Zombiefest #2 dostaną w prezencie złotą broń. Dodatkowo tuż po zakończeniu wydarzenia zwycięzcy oraz pokonani otrzymają specjalne rangi, które będą odzwierciedlać ostateczny wynik.

Fani mogą  śledzić wynik na żywo pod adresem www.dyinglightgame.com/bounties. Nowe rangi będą aktywne przez 3 tygodnie. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 23 grudnia o godzinie 21:00 i potrwa do wtorku 27 grudnia do 8:30. W akcji mogą wziąć udział gracze na wszystkich platformach – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wideo zapowiadające Zombiefest #2

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie