Dying Light „potwornym” sukcesem. Techland chwali się wynikami sprzedaży

Dying Light - strzelanie do zombie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Techland poinformował o wynikach sprzedażowych pierwszej i drugiej odsłony Dying Light.

Dying Light 2 zadebiutowało 4 lutego 2022 zarówno na PC, jak i na PS4, PS5, Xboksie One i Series X/S. Wczoraj Techland ogłosił, że w ciągu pierwszego miesiąca od premiery tytuł zakupiono aż pięć milionów razy. To świetny wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w lutym debiutowały też inne mocne produkcje, na przykład nowy Horizon czy Elden Ring. Hipotetycznie gra miała więc poważną konkurencję.

Przy okazji polski producent i wydawca dodał, że pierwsza część cyklu o zombiakach, która miała premierę w 2015, rozeszła się w 20 milionach egzemplarzy.

Warto wspomnieć, że Dying Light 2 bywa ostatnio dostępne w dużej promocji. W wersji na PS i Xboksa da się kupić tę grę za mniej niż 150 złotych. Potaniała również kolekcjonerka, którą od czasu do czasu można wyrwać za 699 złotych. Jeśli chcecie być na bieżąco z rabatami na gry, konsole i gamingowe akcesoria, to koniecznie śledźcie nasz dział Promocje.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie