Dying Light 2 dzieli losy Cyberpunk 2077. Premiera opóźniona!

0 komentarzy

Nie tylko Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED zaliczy obsuwę. Techland informuje, że na Dying Light 2 poczekamy dłużej niż pierwotnie zakładano.

Premiera Dying Light 2 nie nastąpi wiosną 2020 roku – wynika z komunikatu opublikowanego przez Techland. Firma tłumaczy, że potrzebuje dodatkowego czasu na ukończenie produkcji.

Dying Light 2 – premiera przesunięta – komunikat:

To był bardzo pracowity rok, podczas którego kontynuowaliśmy prace nad naszym największym projektem. Wiemy, że z niecierpliwością czekacie na grę i chcemy dostarczyć Wam dokładnie taki produkt, jaki Wam obiecaliśmy.

Początkowo zamierzaliśmy wydać grę wiosną 2020 roku, ale niestety potrzebujemy więcej czasu na rozwój, aby zrealizować naszą wizję. Będziemy mieli więcej szczegółów do przekazania w nadchodzących miesiącach i wrócimy do Was jak tylko będziemy mieć więcej informacji. Przepraszamy za tę niepożądaną wiadomość. Naszym priorytetem jest dostarczenie doświadczenia, które spełni nasze własne wysokie standardy i spełni oczekiwania naszych fanów.

Premiera Dying Light 2

Dying Light 2 bez nowej daty premiery

Niestety, wraz z informacją o obsuwie Dying Light 2, nie podano choćby przybliżonego terminu premiery gry. Dobrze by było zobaczyć ostateczny produkt pod koniec tego roku – kto wie, może otrzymamy dwa polskie hity w zbliżonym czasie?

Bijemy tutaj oczywiście do przesuniętej niedawno premiery Cyberpunk 2077. Studio CD Projekt RED okazało się jednak bardziej konkretne i ustaliło już nową datę premiery gry.

Fabuła Dying Light 2 osadzona jest piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej części Dying Light. Tym razem ludzkość pogrążona jest w brutalnej walce o przetrwanie, a zarażeni czają się w ciemnych budynkach i piwnicach w oczekiwaniu na zmrok, z którego nadejściem ulice znów należą do nich.

Gracz wciela się w Aidena Caldwella – głównego bohatera gry, zarażonego ocaleńca. Niezwykłe umiejętności parkouru i bezwzględność w walce o przetrwanie czynią go świetnie przystosowanym do warunków ginącego miasta. Decyzje, które gracz będzie podejmował za pośrednictwem Aidena, będą nieustannie kształtować otaczający go świat.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się