Ile godzin zajmie przejście Dragon’s Dogma 2? Ten czas was nie zaskoczy

Dragon’s Dogma 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Premiera gry Dragon’s Dogma 2 od Capcomu to jeden z najbardziej wyczekiwanych growych momentów tego roku. Tytuł znajduje się na liście życzeń wielu graczy, a my właśnie poznaliśmy czas wymagany do ukończenia produkcji. Liczba godzin do spędzenia z grą nie zaskoczy fanów pierwowzoru. Okazuje się, że tytuł zagwarantuje przygodę o dość zbliżonej długości. To dość niezła informacja!

Dragon’s Dogma 2 – czas potrzebny do ukończenia gry

Nadchodząca premiera RPG od Capcomu budzi ogromne emocje. Gracze nie mogą doczekać się wydania gry, na którą tak wielu z nas czeka. To jedna z istotniejszych premier tego okresu, a może nawet i całego roku. Z tej okazji dostajemy coraz więcej konkretnych informacji na temat samej produkcji. Tym razem poznaliśmy czas potrzebny do ukończenia gry. Zdradził go reżyser gry Hideaki Ituno.

W wywiadzie dla serwisu Game Informer przyznał, że Dragon’s Dogma 2 zaoferuje historię podobnej długości, co jedynka. Oznacza to, że chcąc uporać się z głównym wątkiem fabularnym, potrzebować będziemy około 37 godzin. Oczywiście przy założeniu, że naszym celem są jedynie zadania związane z główną historią. Liczba ta nie stanowi jednak granicy czy sufitu. Chętni fani będą mogli ten czas znacząco wydłużyć choćby poprzez zadania dodatkowe. Tych nie zabraknie i nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać i 80 lub więcej godzin.

Jedną z głównych cech gry ma być to, jak różne doświadczenia zaproponuje graczom. Wszystko przez wiele dodatkowych możliwości, ścieżek i pobocznych historii do poznania. To od nas zależeć będzie, co kiedy i gdzie przyjdzie nam zobaczyć. Warto zarezerwować sobie sporo czasu na premierę. Ta będzie mieć miejsce już 22 marca 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie