Doładowanie 100PLN za 81 zł. To duża oszczędność na PS Plus i grach z PS Store

doladowanie-do-ps-store-i-ps-plus-w-promocji
Newsy PS4 PS5

Jeden z popularnych sklepów odpalił niezłą promocję na doładowania portfela PlayStation. Zyskujemy niemal 20 zł na karcie 100PLN. Dzięki temu zapłacimy mniej np. za abonament PS Plus dostępny w PS Store.

Sklep Eneba proponuje bardzo dobrą cenę na kartę podarunkową o wartości 100PLN do PlayStation Store. Na szybko licząc, po kupnie trzech takich kart zaoszczędzimy na rocznym abonamencie PS Plus Essential niemal 50 zł. Za karty zapłacimy bowiem około 245 zł, a doładujemy swój portfel kwotą 300 zł. Po kupnie pakietu Essential za 295 zł pozostanie nam jeszcze piątal na koncie.

Tani PS Plus z kartami podarunkowymi

Eneba to jeden z większych sklepów oferujących tanie doładowania. Jeśli nie robiliście jeszcze tam zakupów, poniżej zobaczycie jak się do tego zabrać:

Aby wykorzystać rabat, należy udać się na podaną powyżej stronę. Następnie dodajemy produkt do naszego koszyka, gdzie wpisujemy kod zniżkowy PSNPLN. Następnie trzeba wybrać płatność przez Przelewy24 lub BLIK. Po wyborze płatności waluta zostanie przeliczona na złotówki. Podana powyżej cena uwzględnia również prowizję za płatność, więc nie ma tutaj żadnych dodatkowych ukrytych kosztów.

Tanie doładowania to najlepszy sposób na zakupy w PlayStation Store. Dodając w ten sposób środki do portfela, zapłacimy mniej za dosłownie każdy cyfrowy produkt w sklepie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie