DiRT 3 już na Steam. Wszystkie DLC dostaniemy za darmo

0 komentarzy

Mistrzowie Kodu mają dla nas jedną dobrą oraz jedną zła informację, której nie dało się uniknąć.

Studio Codemasters w końcu przeniosło pecetową wersję DiRT 3 z Games For Windows Live na platformę Steam. W ramach nagrody za długie oczekiwanie za ten proces dostaniemy za darmo wszystkie DLC, które zostały do tej pory wydane do wspomnianego tytułu.

Jeśli zatem posiadacie pudełkową edycję DiRT 3, która jest powiązana z Games for Windows Live, możecie ją teraz przenieść na Steam. Żeby to zrobić, należy wpisać na platformie Valve klucz, który dostaliście kupując grę. Standardowe wydanie tytułu zostanie wówczas automatycznie zaktualizowane do wersji Complete Edition (zawiera wszystkie wydane DLC).

W przypadku osób, które miały cyfrową wersję powiązaną ze Steam, nie trzeba nic robić. Complete Edition powinno pojawić się w bibliotece posiadanych tytułów z automatu.

A zła wiadomość? Mistrzowie Kodu informują, że nie będziemy mogli przenieść z Games For Windows Live naszych postępów w grze. Jak tłumaczą, obie wersje zbyt się od siebie różnią, więc nie dało się takiego problemu uniknąć.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się