Diablo IV — Nowy sezon przyniesie dużo nowości. Lista ulepszeń od Blizzarda

Diablo IV
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już niedługo gracze Diablo IV otrzymają sporo nowości. Blizzard zapowiedział, co pojawi się w grze z okazji nadejścia trzeciego sezonu rozgrywki. Sezon Konstruktów pojawi się jeszcze w tym miesiącu, a wraz z nim wiele rzeczy, które powinny spodobać się fanom. Czy jesteście gotowi na nowe zadania i sekrety do odkrycia? Sprawdźmy, co przygotowali dla nas twórcy.

Nowy sezon Diablo IV. Najciekawsze nowości i nie tylko

Już we wtorek 23 stycznia o godzinie 19:00 rozpocznie się Sezon Konstruktów, czyli nowy, trzeci sezon Diablo IV. Blizzard zaprezentował listę nowości, które czekają na graczy. W ramach rozgrywki pojawią się sekrety Krosna Zoltuna Kulla, które odkryjemy w podziemnych skarbcach, nie zabraknie też standardowych list rankingowych i, co ciekawe, mechanicznego towarzysza — Seneschal.

W sieci pojawił się oczywiście trailer, w którym podsumowano nadchodzące nowości. Znajdziecie go poniżej:

Tym głównym „złym” będzie niejaki Demon Malphas. Naszym zadaniem będzie pokonanie go, co stanie się możliwe dopiero po zejściu w głębokie podziemia. Starcie nie będzie proste, ponieważ Malphas wykorzystał pradawną technologię Krosna do swoich celów, wykorzystuje śmiercionośne Konstrukty i próbuje przejąć Sanktuarium. Aby mu się przeciwstawić, niezbędne będzie skorzystanie z pomocy Ayuzhana, który przeprowadzi nas przez podziemne krypty.

Nowe lochy i wyzwania to jedno, ale bardzo ciekawie zapowiada się walka u boku swojego towarzysza. Seneschal będzie nam pomagał na wiele różnych sposobów. Może aktywnie walczyć, albo udzielać nam wsparcia podczas starć, samemu stojąc z boku. Możliwe będzie jego ulepszanie z wykorzystaniem kamieni pozyskanych w kryptach. Co ważne, towarzysz dostępny będzie jedynie w trakcie trwania 3. sezonu, dlatego pamiętajcie, że wkrótce zniknie.

Sezon 3. Diablo IV będzie również oczywiście wyposażony w karnet bojowy — w razie, gdyby ktoś miał co do tego wątpliwości. Premiera już w następny wtorek, czyli 23 stycznia!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie