Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Destiny 2 – w grze pojawi się misja honorująca zmarłego dewelopera

Twórcy Destiny 2 chcą uhonorować swojego zmarłego kolegę. Bungie wystosowało wzruszające oświadczenie zapowiadające specjalne wydarzenie w grze.

Gry MMO są naprawdę wyjątkowym gatunkiem. Wirtualne światy żyją i są rozwijane całymi latami, co pozwala twórcom przemycać do nich sporo niekiedy mocno osobistych historii. Wiele słyszało się o twórcach, którzy w swojej grze umieszczali żarty zrozumiałe tylko dla członków studia czy zdjęcie całego zespołu. Niektórzy deweloperzy używają swoich gier również w celu uhonorowania zmarłych kolegów z pracy i tak też stało się w przypadku Destiny 2.

Bungie zapowiedziało, że w ich grze pojawi się misja poświęcona koledze ze studia Vicarious Visions, które współpracowało przy tworzeniu gry.

W przyszłym tygodniu złożymy hołd Mattowi Helsom, jednemu z naszych drogich przyjaciół z Vicarious Visions, który zmarł w zeszłym roku. Tygodniowy reset będzie zawierał wiadomość od reżysera, który wyśle was ze specjalną misją na Marsa, gdzie oddacie cześć panu Helsom. Matt blisko współpracował z Bungie i Vicarious Visions przy kilku projektach w trakcie naszej kooperacji i chcielibyśmy uhonorować jego zaangażowanie w świat Destiny.

Życzymy jego rodzinie, przyjaciołom i każdemu na kogo wpłynął w ciągu swojego życia wszystkiego dobrego. Chcielibyśmy podziękować każdemu członkowi naszej społeczności, który dołączy do nas i uczci pamięć jego duszy.

Poruszająca wiadomość została opublikowana na stronie Bungie w cotygodniowej aktualizacji wiadomości z Destiny 2. Matt Helsom był artystą i specem od animacji w Vicarious Visions. Zmarł w wieku 45 lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się