Demon’s Souls Remake – pokaz kreatora postaci. Do gry trafi tryb fotograficzny

Demon’s Souls Remake – pokaz kreatora postaci. Do gry trafi tryb fotograficzny
PS5

Sony pokazało fanom kreator postaci w Demon’s Souls Remake. Produkcja dodatkowo zyska całkiem zaawansowany tryb fotograficzny.

Demon’s Souls zapoczątkowało gatunek gier soulslike i całkowicie odmieniło RPG akcji. Nic dziwnego, że remake gry ma być czymś wyjątkowym i Sony szeroko go promuje.

Studio Bluepoint Games wprowadza do swojej produkcji ostatnie szlify tak, aby gra spełniła pokładane w niej nadzieje. Niedawno otrzymaliśmy nowy pokaz rozgrywki, a Sony właśnie podzieliło się z niecierpliwymi graczami kolejnymi ciekawostkami.

Jedną z największych bolączek pierwowzoru był okropny kreator postaci, który nie pozwalał na zbyt zaawansowane tworzenie swojego bohatera. W odświeżonym Demon’s Souls sprawy ulegną diametralnej zmianie.

Poniżej możecie rzucić okiem na zajawkę edytora postaci w grze.

Jak widać opcji jest bardzo dużo i podobno mają one pozwolić na stworzenie aż 16 milionów wariacji. Twórcy nie mogą się doczekać, aż zobaczą najdziwniejsze kreacje graczy i podkreślają, że stworzenie swojej postaci jest bardzo ważne w Demon’s Souls Remake.

Dodatkowo do gry trafi zaawansowany tryb fotograficzny, którego możliwości możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu.

Pozwoli on nie tylko na uchwycenie najważniejszych momentów w grze i ładnych widoczków, ale też ich pełne dostosowanie. W ręce graczy zostaną oddane opcje usunięcia z obiektywu części pancerza lub całej postaci.

Ponadto w grze pojawi się szereg filtrów, które będzie można stosować nie tylko przy wykonywaniu zrzutów ekranu, ale też w trakcie samej zabawy. Niby drobna ciekawostka, ale cieszy.

Bluepoint stawiają więc nie tylko na unowocześnienie samej gry, ale też jej dodatkowych aspektów. Stworzenie w pełni spersonalizowanej postaci jest dość istotne w tego typu produkcjach, bowiem będziemy musieli oglądać ją przez dobre kilkadziesiąt godzin zabawy. Czekam, aż ktoś odtworzy w DS Remake Geralta z Rivii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie