Demons Souls

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Demon’s Souls Remake – gracze otworzyli tajemnicze drzwi. Oto co za nimi było

Największa dotychczas tajemnica Demon’s Souls Remake została rozwiązana. Graczom udało się otworzyć tajemnicze drzwi.

Niedawno Internet obiegła wieść o tajemniczych drzwiach, które odnaleźli gracze Demon’s Souls. Nie dało się ich otworzyć i wszyscy zastanawiali się, co takiego można za nimi znaleźć. Spekulowano, że Bluepoint Games mogli tam ukryć zapowiedź swojego kolejnego remake’u.

W końcu fani znaleźli sposób na otwarcie ukrytego przejścia. Niestety, nie ma za nimi żadnej niesamowitej ciekawostki. Gracze, którzy rozwiązali tajemnicę znaleźli za to specjalną zbroję, która prezentuje się naprawdę nieźle. Lepsze to, niż nic.

Do odblokowania przejścia konieczne jest zebranie kompletu Ceramicznych Monet, które można później wymienić na klucz do komnaty. Poradnik opowiadający o tym, jak zebrać monety znajdziecie w tym miejscu. Jest to dość czasochłonne zadanie, ale chyba warte zachodu, jeśli jesteście fanami gry. Warto wspomnieć, że zebranie monet wymaga kilkukrotnego przejścia gry, co skutecznie zniechęci do siebie część śmiałków.

Zawartość lokacji może nieco rozczarowywać, ale nikt nie powiedział, że każda zagadka musi nagradzać gracza wiekopomnym znaleziskiem. Poza tym, Demon’s Souls z pewnością kryje jeszcze wiele tajemnic, które tylko czekają na odkrycie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się