Demon’s Souls nie na PC i Xbox? Sony ma jednoznaczną odpowiedź

Demon’s Souls nie na PC i Xbox? Sony ma jednoznaczną odpowiedź
Newsy PC PS5

Wczorajsza prezentacja Demon’s Souls rozbudziła marzenia graczy ze wszystkich platform. Niestety Sony wprowadziło w błąd użytkowników PC i Xbox.

Konferencja Sony PlayStation 5 Showcase dostarczyła nam sporo ważnych informacji, m.in. o cenie i dacie premiery PS5. Ale to nie był jedyny powód, dla którego zebraliśmy się przed telewizorami i monitorami. Główną część pokazu poświęcono prezentacji nadchodzących gier. Do najciekawszych, a może i najlepszych, zaliczymy gameplay z Demon’s Souls Remake. Odświeżona wersja gry zwaliła nas z nóg – jest niesamowicie piękna pod względem oprawy graficznej. To będzie prawdziwy next-gen jak się patrzy.

Fragmenty z gry warto było oglądać do samego końca, bowiem tuż pod koniec filmu pojawiła się notka o platformach docelowych. Napis głosił, że Demon’s Souls ma być grą na czasową wyłączność PS5, a następnie wskoczy na konkurencyjne konsole a także na PC. Niestety fani niezbyt długo mogli nacieszyć się tą informacją. Firma Sony zapytana o potwierdzenie tych słów, szybko podjęła dialog.

I mamy dla Was złe wieści. Remake ikonicznej marki to gra ekskluzywna. Oficjalnie Sony potwierdziło, że to tylko błąd popełniony przez jednego z pracowników. Chcąc uruchomić zapowiedzianą grę należy zaopatrzyć się w PS5. Jeśli jesteście zainteresowani, to w tym miejscu znajdziecie wykaz sklepów przyjmując zamówienia przedpremierowe.

Żal ścisnął nasze PC i Xboxy, lecz niech nadzieja Was nie opuści. Możliwe, że rzekomo „błędna” informacja miała zostać ogłoszona w późniejszym terminie. Tylko na początku Demon’s Souls będzie dostępny na PS5, aby nakręcić sprzedaż nowej konsoli.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie