Demon’s Souls nie na PC i Xbox? Sony ma jednoznaczną odpowiedź

Wczorajsza prezentacja Demon’s Souls rozbudziła marzenia graczy ze wszystkich platform. Niestety Sony wprowadziło w błąd użytkowników PC i Xbox.

Konferencja Sony PlayStation 5 Showcase dostarczyła nam sporo ważnych informacji, m.in. o cenie i dacie premiery PS5. Ale to nie był jedyny powód, dla którego zebraliśmy się przed telewizorami i monitorami. Główną część pokazu poświęcono prezentacji nadchodzących gier. Do najciekawszych, a może i najlepszych, zaliczymy gameplay z Demon’s Souls Remake. Odświeżona wersja gry zwaliła nas z nóg – jest niesamowicie piękna pod względem oprawy graficznej. To będzie prawdziwy next-gen jak się patrzy.

Fragmenty z gry warto było oglądać do samego końca, bowiem tuż pod koniec filmu pojawiła się notka o platformach docelowych. Napis głosił, że Demon’s Souls ma być grą na czasową wyłączność PS5, a następnie wskoczy na konkurencyjne konsole a także na PC. Niestety fani niezbyt długo mogli nacieszyć się tą informacją. Firma Sony zapytana o potwierdzenie tych słów, szybko podjęła dialog.

I mamy dla Was złe wieści. Remake ikonicznej marki to gra ekskluzywna. Oficjalnie Sony potwierdziło, że to tylko błąd popełniony przez jednego z pracowników. Chcąc uruchomić zapowiedzianą grę należy zaopatrzyć się w PS5. Jeśli jesteście zainteresowani, to w tym miejscu znajdziecie wykaz sklepów przyjmując zamówienia przedpremierowe.

Żal ścisnął nasze PC i Xboxy, lecz niech nadzieja Was nie opuści. Możliwe, że rzekomo “błędna” informacja miała zostać ogłoszona w późniejszym terminie. Tylko na początku Demon’s Souls będzie dostępny na PS5, aby nakręcić sprzedaż nowej konsoli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: