Za darmo sprawdzaj nadchodzący horror Dark Atlas: Infernum

Dark-Atlas-Infernum
Newsy PC

Na Steam wylądowało demo mrocznej gry Dark Atlas: Infernum. Możemy zatem przetestować za darmo nadchodzący horror, którego premiera jest przewidziana na 2024 rok, również na konsolach PlayStation i Xbox.

Kto lubi się bać, może sobie wskoczyć na Steam po demo Dark Atlas: Infernum od studia Night Council. Link podajemy poniżej.

DA: Infernum to pierwszoosobowy survival horror dla jednego gracza z mroczną, niepokojącą narracją. Deweloper udostępnia cały pierwszy rozdział gry. Choć demo jest dostępne jedynie na PC, wiadomo już, że pełna wersja pojawi się też na PlayStation 5 i Xbox Series. Premiera jest planowana na przyszły rok.

Fabuła gry przedstawia się intrygująco. Potężne burze z wyładowaniami elektrycznymi zaczęły przetaczać się przez Ziemię. Po każdym przejściu ulice stopniowo wypełniają się duchami. Naukowcy i czarodzieje naszych czasów postanowili nazwać je „Wdrukami”. Wyglądają jak martwi ludzie, ale nie reagują na żadne bodźce. A narody płoną.

Rozgrywka przesiąknięta jest elementami skradania oraz zagadkami logicznymi. Poniżej możecie zerknąć na niedawny zwiastun zapowiadający produkcję.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie