Death Stranding – kapitalny teaser i kolejne gwiazdy: Mads Mikkelsen i Gulliermo del Toro

Death Stranding – kapitalny teaser i kolejne gwiazdy: Mads Mikkelsen i Gulliermo del Toro
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Nowa gra Hideo Kojimy może być naprawdę wielka.

Zapraszamy na klimatyczny teaser podsycający ogień pod paleniskiem, na którym gotuje się powolutku hype na Death Stranding.

Hideo Kojima zatrudnił do projektu nie tylko Normana Reedusa, znanego z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. W nowym materiale pojawia się także meksykański reżyser Gulliermo del Toro oraz aktor Mads Mikkelsen, którego możecie znać choćby z Polowania czy Hannibala.

Poprzedni teaser Death Stranding był tajemniczy, ten – choć dłuższy i naszpikowany wieloma scenami – tworzy jeszcze większy mętlik w głowie. Pokazane obrazki wpływają jednak na wyobraźnię, pokazują skorodowany świat i naprawdę sprawiają, że chcemy jeszcze więcej! Zresztą, klikajcie Play i zobaczcie sami…

Premiera Death Stranding – Hideo Kojima o tym, do kiedy gra na pewno zostanie wydana

Death Stranding to tytuł wciąż owiany sporą tajemnicą, lecz wrzesień przyniósł nam trochę świeżych informacji. Hideo Kojima wspominał najpierw na konferencji Sony, że produkcja zaoferuje otwarty świat wypełniony akcją, w którym dostaniemy pewien stopień swobody. Gra będzie posiadała funkcje sieciowe i wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz obrazu HDR.

Kilka dni później słynny deweloper dodał do tego kilka kolejnych smaczków. Podczas TGS 2016 Kojima przekomarzał się z dziennikarzami i graczami odnośnie daty premiery Death Stranding. Zażartował, że tytuł pojawi się na rynku przed nadchodzącą olimpiadą (2020 rok), a następnie dodał, że gra wyjdzie wcześniej niż w roku, w którym osadzona jest akcja anime Akira (2019 rok). Wychodzi zatem na to, że Death Stranding wyląduje na rynku w 2018 roku, lecz równie możliwe – lecz mało prawdopodobne – że zagramy nawet pod koniec przyszłego roku.

Hideo Kojima wspomniał również, że w grze pojawi się grywalny bohater płci żeńskiej, który stanie obok znanego już aktora Normana Reedusa. Nie wiadomo jednak, kto wcieli się w kobietę, ponoć kastingi są w toku.

Hideo Kojima pewny swego: Death Stranding najlepszą grą, jaką stworzę

Death Stranding będzie pierwszą grą Hideo Kojimy, za jaką zabrał się twórca po opuszczeniu Konami. Póki co o nowym projekcie wiemy tyle, że będzie ekskluzywną produkcją na konsolę PlayStation 4, w którym główny bohater zostanie zagrany przez Normana Reedusa, znanego z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. Fabuła, gatunek gry i inne szczegóły? Póki co, nic nie ujawniono.

Death Stranding znajduje się zapewne na wczesnym etapie rozwoju, lecz już teraz Hideo Kojima jest pewny, że tytuł osiągnie sukces i będzie jego najlepszą grą, jaką dotychczas stworzył. Te wielkie słowa deweloper wypowiedział podczas Develop Conference (cytujemy za serwisem Gamespot): Zawsze kiedy brałem się za jakąś grę, musiałem z czegoś rezygnować albo przynajmniej iść na kompromis. Tym razem pracuję z Wami [Mark Cerny] i dostaję od Was technologię, dzięki której nie będę miał tego typu problemów. Tworzymy coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie widzieliście. To będzie moja najlepsza gra do tej pory i jestem o tym przekonany.

Ciekawe, czy gracze również będą tacy podekscytowani z Death Stranding. Miejmy nadzieję, że tytuł naprawdę rzuci nas na kolana. Znając talent Hideo Kojimy, rzeczywiście jest to prawdopodobne. Też tak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie