Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Dead Space za darmo na Origin do pobrania

Prezent od EA dla fanów horrorów. Dead Space jest dostępny za darmo na platformie Origin.

EA stara się zachęcić graczy do swojej platformy cyfrowej dystrybucji. W Origin pojawiła się gra Dead Space do pobrania za darmo. To pełna wersja klasycznego horroru, gdzie głównym bohaterem jest Isaac Clarke.

Dead Space za darmo będzie do pobrania tylko przez limitowany czas. Nie wiadomo jednak jak długo. EA od czasu do czasu wrzuca tego rodzaju okazje w ramach platformy Origin.

Wiedźmin 4 to pewniak. Tak może wyglądać nowa część


Co trzeba zrobić, aby zdobyć grę? Wystarczy zalogować się na konto w Origin i dodać ją do swojej biblioteki, a następnie pobrać. Jeśli nie macie konta na Origin, załóżcie je, jest całkowicie darmowe.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%