Dead by Daylight za darmo. Pobierajcie i grajcie przez cały weekend

Dead by Daylight za darmo. Pobierajcie i grajcie przez cały weekend
Gry za darmo Newsy PC

Kto nie zasmakował jeszcze w horrorze od Behaviour Digital, może to teraz zrobić za free. Na Steam wystartował darmowy weekend z Dead by Daylight.

Dead by Daylight ponownie gości w akcji darmowy weekend na Steam. Tytuł możemy już pobierać i cieszyć się darmową rozgrywką do 21:00 w niedzielę czasu polskiego.

Jeśli Dead by Daylight przypadnie Wam do gustu, do poniedziałku (21 stycznia) możecie skorzystać z dużego rabatu na grę, który wynosi 50 proc. W promocji płacimy jedynie 35,99 zł (na Steam).

Tytuł od studia Behaviour Interactive stawia na asymetryczny multiplayer w klimatach horroru, gdzie jeden gracz wciela się w mordercę, a pozostała czwórka odgrywa jego ofiary. Uciekinierzy nie mają żadnych szans w bezpośrednim starciu z psychopatą, zatem ich jedyną szansą jest pozostawanie w ukryciu, ciche przemykanie w cieniu oraz współpraca (możemy zastawiać pułapki).

Ciekawym rozwiązaniem jest również odmienny widok dla mordercy oraz ofiar. W pierwszym przypadku obserwujemy akcję z oczu postaci, zatem żeby wyjrzeć za róg, musimy po prostu ujawnić swoją pozycję. W drugim przypadku mamy widok zza pleców postaci, co pozwala na lepsze zorientowanie się w terenie oraz manewrowanie kamerą tak, by zobaczyć co jest za węgłem bez wychodzenia ze swojej kryjówki. Zabawę uatrakcyjniają dodatkowo losowo generowane mapy, zatem za każdym razem znajdujemy się na całkowicie nowym terenie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie