Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe gry w Epic Gemes Store. Horace do pobrania, wiadomo, co za tydzień

Epic Games Store udostępnia świetną grę platformową Horace, którą można już dodawać do swojej biblioteki. Za tydzień otrzymamy natomiast logicznego indyka The Bridge.

Jak niedawno wspominaliśmy, Epic Gemes Store również w 2020 roku zamierza rozdawać gry za darmo, a kto czekał na pierwsze tytuły, niech zaopatrzy się w Horace.

Horace za darmo do 23 stycznia

Horace możemy pobierać do 23 stycznia i jeśli do tego czasu dodamy tytuł do swojej biblioteki, zatrzymamy go na zawsze. To wyśmienita mieszanka gry platformowej z innymi gatunkami (nawet wyścigi oraz gra rytmiczna), zatem będziemy obserwować naszego bohatera nie tylko z boku, lecz również zza pleców czy z perspektywy pierwszej osoby. Dużo tutaj nawiązań do kultowych gier z 8 bitów, fani retro na pewno docenią taki miks.

The Bridge za darmo od 23 do 30 stycznia

Kolejną grą rozdawaną przez Epic Games Store będzie natomiast The BridgeTo dwuwymiarowa gra logiczna, która wymusza na graczu zupełnie nowe podejście do kwestii związanych z fizyką i perspektywą. Tak właśnie mógłby wyglądać owoc współpracy Isaaca Newtona i M.C. Eschera. Manipuluj grawitacją, zmieniając sufit w podłogę, a także wędrując po nieprawdopodobnych konstrukcjach architektonicznych. Odkrywaj coraz trudniejsze światy, każdy z nich pełen wyjątkowych szczegółów i zaprojektowany w taki sposób, by po jego ukończeniu gracz odczuł satysfakcję. Dzięki przepięknej, ręcznie rysowanej czarno-białej grafice utrzymanej w stylu litografii The Bridge stanowi przykład gry będącej jednocześnie dziełem sztuki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się