Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Bridge za darmo na Epic Games Store

Epic Games kontynuuje stary zwyczaj rozdawania prezentów. W tym tygodniu dostajemy uroczą grę logiczną The Bridge, w której możemy eksperymentować z perspektywą i siłami grawitacji.

Akcja cotygodniowego udostępniania gier za darmo przez Epic Games rozpoczęła się dawno temu i trwa w najlepsze – i wszystko wskazuje na to, że potrwa jeszcze długo. Czy to źle? Pomijając agresywną politykę serwisu, niektóre darmowe tytuły na Epic Games Store są naprawdę interesujące. W tym tygodniu możemy zdobyć The Bridge, który realizuje oryginalny pomysł na grę. A prócz tego ma bardzo ładną grafikę i oprawę dźwiękową, co możecie zobaczyć na poniższym trailerze.

Produkcja cieszy się dość dobrą opinią wśród krytyków – w serwisie OpenCritic.com ma średnią ocen 74 procent. Normalnie gra kosztuje 36 złotych, ale teraz – standardowo przez tydzień, zaczynając od dnia wczorajszego – możecie ją pobrać za darmo, klikając w ten link i dodając ją do swojej biblioteki gier na Epic Games Store. Możecie to zrobić dokładnie do godziny 17.00 dnia 30 stycznia – później promocja zniknie i pojawi się kolejna. Od 17.01 wspomnianego dnia zostanie udostępniony Farming Simulator 19.

Gra The Bridge zadebiutowała w 2013 roku. Tytuł opowiada historię naukowca pozbawionego źrenic. Naszym głównym zadaniem jest walka z prawami grawitacji i ćwiczenie szarych komórek w rozwiązywaniu kolejnych zagadek wyznaczonych przez twórców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się