Darmowe Dreadnought również na PS4

Darmowe Dreadnought również na PS4
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Trwają zapisy na zamkniętą betę planowaną na rok 2017.

Firmy Grey Box, Six Foot oraz niezależny developer YAGER ujawniły, że Dreadnought, gra akcji skupiona wokół statków kosmicznych różnych klas, będzie dostępna na platformie PlayStation 4 w przyszłym roku. Zostało to ogłoszone w trakcie imprezy PlayStation Experience 2016 przy wtórze zwiastuna pokazującego gameplay. Dreadnought zadebiutuje na PlayStation 4 na zasadzie konsolowej wyłączności z zamkniętą betą planowaną na początek 2017 roku, na którą można zapisać się na oficjalnej stronie gry.

Dreadnought to przede wszystkim osiąganie mistrzostwa w kierowaniu statkiem i koordynowaniu swoich działań z towarzyszami w taki sposób, by ostatecznie czerpać chwałę i nagrody z osiągniętego zwycięstwa – powiedział Christian Svensson, dyrektor operacyjny w Six Foot. – Gra oferuje widowiskowe walki pełne bezpośrednich starć, mające miejsce w różnych zakątkach układu słonecznego. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że społeczność PlayStation będzie mogła ich doświadczyć osobiście w niedługim czasie.

Dreadnought stawia graczy w roli głównodowodzących masywnych, potężnych statków kosmicznych, rzucając ich w centrum taktycznych bitew zespołowych toczących się w różnorodnych rywalizacyjnych trybach sieciowych. W grze znajduje się przeszło 50 dostępnych statków, z których każdy można personalizować za pomocą palety broni, modułów i ulepszeń kosmetycznych. Istnieje pięć klas statków, wyspecjalizowanych w kluczowych rolach, w tym gigantów przygotowanych do szturmu na pierwszej linii ognia, bombardowania o dalekim zasięgu, strategicznego wsparcia i innych.

Dreadnought znajduje się obecnie w fazie zamkniętej bety na komputerach z systemem Windows i z czasem zadebiutuje w pełnej wersji jako gra free-to-play dostępna zarówno na PC, jak i na systemie PlayStation 4.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie