Wiemy, kiedy Czarne Lustro wróci z 7. sezonem. Będzie sequel starszego odcinka

Czarne Lustro powraca. Data premiery 7. sezonu | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix podał oficjalną datę premiery 7. sezonu serialu Czarne Lustro. Wiemy też, że jeden z odcinków będzie sequelem poprzedniego epizodu!

Czarne Lustro to serial-legenda, którego świetność nieco przygasła. Ostatni sezon nie był może zły, ale trzeba przyznać, że wiele odcinków nie jest po prostu równych. Do tego ciężko stwierdzić, czy faktycznie godnie reprezentuję ten cykl. Niemniej chyba i tak warto czekać na kolejny sezon, prawda?

Czarne Lustro wraca z 7. sezonem

Jak oficjalnie potwierdził Netflix, serial Czarne Lustro powróci wraz z 7. sezonem w 2025 roku. Dostępny będzie rzecz jasna na tej właśnie platformie i liczyć ma sześć zupełnie nowych historii. Chociaż może nie do końca “zupełnie”, bo jeden z epizodów będzie sequelem. Tak się jeszcze w tym cyklu nie zdarzało, ale fani odcinka USS Callister mają na co czekać.

Pierwszy odcinek czwartego sezonu wywracał do góry nogami ideę całości, przedstawiając nam losy załogi statku kosmicznego, mocno wzorowanej na Star Treku. Epizod ten został bardzo ciepło przyjęty przez większość fanów i krytyków, więc może dlatego właśnie postanowiono, że doczeka się rozwinięcia. “Kapitan Robert Daly może i zginął w oryginalnym odcinku, ale dla załogi USS Callister ich problemy dopiero się zaczynają” – zapowiada Netflix.

W sieci pojawił się nawet pierwszy teaser, ale nie jest on zbyt konkretny. Ot, klasyczna “zajawka”, dzięki której poznaliśmy informacje, jakie pokrótce opisałem powyżej. Pozostaje nam więc czekać na dokładną datę premiery w 2025 roku!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie