Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – twórcy pokazują Heywood, dzielnicę kontrastu

W ramach kampanii reklamowej Cyberpunka 2077 CD Projekt RED prezentuje kolejne dzielnice Night City. Po ujawnionych ostatnio Westbrook i Santo Domingo przyszedł czas na Heywood.

Twórcy CP 2077 opublikowali na Twitterze nowe grafiki ilustrujące kolejny z obszarów miasta. – Heywood to dzielnica kontrastu – na północy zobaczymy nowoczesne wieżowce i parki, a na południu niebezpieczne i niegościnne slumsy. To „największa sypialnia w Night City”, gdzie gangi takie jak Valentinos i 5th Street załatwiają swoje interesy – legalne i nielegalne – czytamy w opisie dzielnicy.

Przy okazji warto przypomnieć pozostałe ujawnione ostatnio rejony Night City. Niedawno pisaliśmy o Westbrook, które jest dzielnicą bogaczy. Wtedy twórcy pokazali na grafikach m.in. futurystyczną willę z basenem. Później przyszedł czas na prezentację Santo Domingo – jedną z najstarszych dzielnic w Night City.

Premiera Cyberpunka 2077 przewidziana jest na 19 listopada 2020. Analizy nie wykluczają jednak ponownego przełożenia daty debiutu produkcji – informowaliśmy o tym tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się