Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – twórcy prezentują jedną z najstarszych dzielnic w Night City

Po pokazaniu dystryktu bogaczy przyszedł czas na kolejny obszar dystopijnego świata CP 2077. CD Projekt RED ujawnia Santo Domingo – przemysłową dzielnicę, która zestawia bogate korporacje z miejscową biedotą.

Niedawno pisaliśmy o artworkach ukazujących dzielnicę bogatych w Cyberpunku. Najzamożniejszy obszar Night City nosi nazwę Westbrook,  a jednym z ciekawszych obiektów, jakie tam znajdziemy, jest futurystyczna willa z olbrzymim basenem. Teraz przyszedł czas na pokazanie kolejnej części growego świata.

Santo Domingo to jedna z najstarszych dzielnic Night City. Korporacje testują tutaj projekty przemysłowe, burząc stare fabryki po to, by wybudować nowe, podczas gdy mieszkańcy dystryktu z trudem wiążą koniec z końcem w zatłoczonych wieżowcach, wierząc, że nadejdą lepsze dni – czytamy w opisie na oficjalnym koncie gry na Twitterze.

Przy okazji warto wspomnieć o paru innych ciekawych kwestiach dotyczących nowej produkcji RED-ów, które ujrzały światło dzienne w ostatnim czasie. Nie tak dawno pisaliśmy o prezentacji dwóch postaci niezależnych; informowaliśmy również, że w tytule zabraknie mechaniki biegania po ścianach czy jazdy metrem.

Nowa gra od CD Projekt RED zadebiutuje już 19 listopada 2020, trafiając na PC, Xboksa One i PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się