Nowe samochody do Cyberpunk 2077. Shelby Cobra, Opel Corsa, Ford Mustang i Mazda RX7

Cyberpunk-2077-nowe-samochody
Newsy PC

Ostatnie dni przyniosły ze sobą niezłą dawkę nowych sportowych samochodów, które możemy sobie zainstalować w Cyberpunk 2077 na PC.

Jeśli chcielibyście zobaczyć w Cyberpunk 2077 prawdziwe marki samochodów, powstało już sporo modów wprowadzających realne sportowe fury do gry od CD Projekt RED. Sporo już opisywaliśmy i znajdziecie je wśród innych najciekawszych projektów społeczności w tym miejscu. Natomiast dzisiaj mamy dla Wan nowy zrzut autek, które prezentują się kapitalnie.

Cyberpunk 2077 z porządną dawką nowych samochodów

Pierwsza fura to Opel Corsa A/ Vauxhall Nova z 1999 roku i co ciekawe, autor moda jest również wielkim fanem motoryzacji. To, co zobaczymy w modzie, to odwzorowanie prawdziwego auta, które sam przez wiele lat projektował do ścigania się po torach. Prawdziwa wersja jest wyposażona w silnik Subaru. Zbudowany w prawdziwym życiu, teraz dostępny jako mały, zwinny pojazd dla Night City – czytamy na stronie, skąd można pobrać pojazd.

Drugim nowych samochodem na dzisiaj jest Ford Mustang GT z 2015 roku. Został on wyposażony w niestandardowy zestawem znany z Need for Speed Unbound. Możemy również wybierać pomiędzy trzynastoma kolorami nadwozia. Na koniec mamy dwa sportowe potworki w postaci Mazda RX-7 FD TCP Magic z 1997 roku oraz klasyka Shelby Cobra 427 S/C z 1965 roku.

Wszystkie samochody nie podmieniają tych obecnych w grze, tylko są dodatkowymi autami, które możemy sobie “wezwać” w każdej chwili.

Tak prezentują się nowe samochody w CP2077. Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie