Cyberpunk 2077 – nowe screeny 4K. Zniszczalne środowisko i Wielka Stopa

CD Projekt RED prezentuje kolejne świetne screeny z Cyberpunk 2077. Na jednym z nich zobaczymy liderkę gangu Animals.

Polski deweloper potrafi utrzymać szum wokół Cyberpunk 2077. Jakiś czas temu służyły temu krótkie filmiki z wypowiedziami twórców, a teraz na Twitterze pojawiają się świeżutkie screeny.

Pierwszy z obrazków pokazuje draba z karabinem w ręku i futurystyczną limuzynę w tle. Drugi screen jest o wiele ciekawszy, ponieważ przedstawia zniszczalne środowisko – gracze będą mogli dewastować część przedmiotów i ścian w CP 2077. Niszczeniem zajmuje się nie byle kto – Sasquatch, przywódczyni gangu Animals z wielkim młotem w dłoniach.

Cyberpunk 2077 – nowe screeny w 4K

Cyberpunk 2077 – gameplay na gamescom 2019

Uczestnicy targów co prawda nie pograją w CP 2077, lecz będą mogli obserwować, jak na żywo robią to deweloperzy. To z pewnością ciekawsze niż gapienie się w ekran, na którym wyświetlana jest wcześniej zarejestrowana rozgrywka.

CD Projekt RED zorganizuje również pokaz za zamkniętymi drzwiami, gdzie dziennikarze oraz przedstawiciele firm handlowych będą mogli zobaczyć coś więcej. Poza tym polski deweloper zorganizuje podczas gamescom 2019 kwalifikacje do konkursu na najlepszy cosplay Cyberpunk 2077.

Przypominamy, że gamescom 2019 jest planowany na dni 20-24 sierpnia. Publiczne pokazy rozgrywki rozpoczną się 21 sierpnia i będą kontynuowane do samego końca imprezy.

Kiedy gameplay Cyberpunk 2077 wyląduje w sieci?

CD Projekt RED nie zamierza udostępniać fragmentów rozgrywki z CP 2077 podczas targów w Kolonii. Dopiero po nich dojdzie do publicznego ujawnienia materiału. Marcin Momot potwierdził w zeszłym miesiącu na Twitterze, że stanie się to podczas PAX West, czyli imprezy szykowanej na dni od 29 sierpnia do 2 września. Prawdopodobnie właśnie wtedy gameplay zostanie wrzucony na YouTube i będziemy mogli się z nim zapoznać.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku na Xbox One, PS4 i PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.