Cyberpunk 2077 - zrzut ekranu

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 psuje stany gry w wersji na PC

Kolejne błędy produkcji Cyberpunk 2077 wychodzą na światło dzienne. Niektóre stany gry nie wczytują się.

Mowa o wszystkich save’ach, które ważą więcej niż 8 MB. Problem może zaistnieć w sytuacji gdy nasz bohater nosił nadmierną ilość materiałów do craftingu. Bądź też w ekwipunku posiadamy zbyt wiele przedmiotów.

Czy ewentualna aktualizacja będzie mogła naprawić zepsute stany gry? Niestety nie, stracimy je na zawsze. Chociaż wersje konsolowe posiadają wiele błędów, to wydaje się, że użytkownicy platform firmy Sony i Microsoft mogą spać spokojnie. Dotychczas nie zdiagnozowano wspomnianego problemu na: PS4, PlayStation 5 czy Xboksach.

Miejmy nadzieję, że na dniach ukaże się na hotfix, który skoryguje błąd twórców. Limit rozmiaru pliku jak najszybciej powinien zostać zwiększony w jednej z poprawek. Póki co istnieje możliwość by skopiować swoje stany gry i zarchiwizować w razie gdyby miały przestać działać.

Natrafiliście na wspomniany defekt, a może doświadczyliście jakichś innych bugów?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się