Showgirls wkraczają do Cyberpunk 2077. Co za klimat!

Cyberpunk 2077 Showgirl Pose Pack
Newsy PC

Cyberpunk 2077 doczekał się klimatycznej nowości zainspirowanej motywami burleski/showgirl. Jeśli grasz w tytuł od CD Projekt RED na PC, możesz zainstalować moda.

Cyberpunk 2077 ma wyjątkowo płodną scenę moderską, która wciąż wpada na nowe pomysły i oddaje nam wszystko do pobrania za darmo. Wspominając choćby ostatnie z ciekawych projektów, warto wymienić modyfikację, dzięki której jesteśmy jak ostateczny boss w grze. Wszystkie opisane nowości znajdziecie w tym miejscu – mody do Cyberpunk 2077. Oczywiście fani jedno, a CD Projekt RED dokłada swoje. Dopiero co otrzymaliśmy nową aktualizację z numerkiem 2.12, której pełną listę zmian i poprawek przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Nie ma co jednak ukrywać, że to moderzy są odpowiedzialni za małe, lecz jakże wyjątkowe nowości w tej cyberpunkowej produkcji. Najnowszym projektem jest paczka Showgirl. Co wprowadza?

Cyberpunk 2077 – dziewczyny w stylu kabaretowym

Zespół Elfjpeg and Teacupfairy przedstawił nową paczkę póz do gry, w której znajdziemy ponad 20 “pozycji” dla trybu fotograficznego. Wszystkie zostały zainspirowane motywami burleski/showgirl i wyglądają niezwykle uroczo. Pakiet zawiera również specjalnie stworzone rekwizyty dla naszej tancerki, w tym różne wachlarze, kieliszek do Martini, oliwkowe szaszłyki, zasłony i jedwabne prześcieradło.

Tak wyglądają Showgirls w CP2077. Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie