To jeszcze gra? Cyberpunk 2077 i przejażdżka w deszczu nowym Nissanem

Nissan Fairlady Z S30 Cyberpunk 2077
Newsy PC

Nissan Fairlady Z S30 przeniesiony do Cyberpunk 2077 wygląda przepięknie, a jeszcze lepiej deszczowa przejażdżka autem po Night City.

Cyberpunk 2077 z pięknym Nissanem Fairlady Z S30

Jednym z nowych modów do Cyberpunk 2077 jest kultowe auto Nissan Fairlady Z S30. To jedna z ikon motoryzacji, która dzięki społeczności jest teraz dostępna w grze od studia CD Projekt RED. Zatem każdy posiadacz gry w wersji PC może skorzystać z linku, który zaraz podamy, i przejechać się taką furą po wirtualnym mieście.

Za modyfikację odpowiada moder posługujący się pseudonimem SDH0, który przygotował dla nas nie tylko pięknie wykonaną karoserię auta, lecz również jego wnętrze. Mamy tutaj otwieraną maskę przednią, pod którą drzemie potężny silnik. Zajrzymy również do malutkiego bagażnika. Dostępne są różne warianty kolorystyczne nadwozia oraz felg, a o tym, jak je zmieniać, przeczytacie na stronie modyfikacji.

Samochód znalazł się w jednym z filmików na YouTube, gdzie możemy podziwiać kapitalną grafikę w Cyberpunk 2077 z wnętrza auta. Natomiast to, jak prezentuje się ten potwór na zewnątrz, zobaczycie na zamieszczonych screenach.

Na drugiej podstronie screeny, filmik i link do pobrania moda.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie